![](https://fineanddine.com.cy/wp-content/uploads/2024/07/Νίκος-Πορτοκάλογλου-copy-300x142.jpg)
Η νεοσύστατη ομάδα iphinoe σε προσκαλεί να προμηθευτείς κι εσύ ένα από τα πανέμορφα βραχιολάκια αγάπης που έχει δημιουργήσει. Αν βάλεις κι εσύ το λιθαράκι σου και όλοι σου οι φίλοι, τότε θα μαζευτεί ένα μεγάλο ποσό, τόσο όσο και η αγάπη σου για τους Μικρούς Ήρωες της Παιδοογκολογικής Μονάδας του Μακάρειου Νοσοκομείου.
Να θυμίσουμε ότι οι Μικροί Ήρωες είναι ένας Μη Κερδοσκοπικός Οργανισμός, που ιδρύθηκε με την πρωτοβουλία του Λουκά Φουρλά και έχει ως σκοπό, κανένα παιδί αλλά και καμία οικογένεια να μην νιώθει μόνη στην μάχη κατά του καρκίνου. Στόχος των «Μικρών Ηρώων» είναι η συναισθηματική και οικονομική στήριξη τόσο των παιδιών που παλεύουν με τον καρκίνο, όσο και των οικογενειών τους.
Για να προμηθευτείτε το βραχιολάκι αγάπης επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 99 199759.
Γίνονται αποστολές Παγκύπρια με την υπηρεσία ταχυμεταφορών.
Ο Νίκος Πορτοκάλογλου, κατεβαίνει ξανά στο νησί μας σε λίγες μέρες για να μας τραγουδήσει τις μεγαλύτερές του επιτυχίες. Στο ρεπερτόριό του και με ιδιαίτερη
Δεκαπέντε χρόνια συνεχούς παρουσίας στα γαστρονομικά δρώμενα του τόπου, γιορτάζει η ταβέρνα Παλιομούχταρος και το πανηγυρίζει δεόντως. Την Τετάρτη 7 Αυγούστου ο σεφ της βραβευμένης
Τρέχουμε όλοι να πάμε δεξιά κι αριστερά διακοπές εκτός Κύπρου – και καλά κάνουμε δηλαδή- και ερχόμενοι πίσω, πολλοί πυροβολούμε τον τόπο μας, ότι τάχα
Η καλοκαιρινή παραγωγή του ΘΟΚ «Φοίνισσες» του Ευριπίδη, σε σκηνοθεσία Μαγδαλένας Ζήρα συνεχίζει με μεγάλη επιτυχία την περιοδεία της με τρεις τελευταίους σταθμούς, την Πάφο
Φρεσκο-αλιευμένο κυπριακό τονάκι και καρπούζι, ντόπιο και ζουμερό, σε μια συνταγή που θα κάνει θραύση. Απλά ακολούθησε τις οδηγίες της chef de partie του εστιατορίου