![](https://fineanddine.com.cy/wp-content/uploads/2024/07/Νίκος-Πορτοκάλογλου-copy-300x142.jpg)
H παραγωγή “West End & Beyond in Concert” είναι μια μοναδική συνεργασία της Ορχήστρας Σύγχρονης Μουσικής TrakArt και των σπουδαιότερων ερμηνευτών από μιούζικαλ του West End και του Broadway σε ένα εντυπωσιακό εορταστικό γκαλά.
Επικεφαλής του line-up θα είναι ο καλλιτέχνης του μουσικού θεάτρου του Broadway και του West End, Earl Carpenter, ο οποίος έχει κερδίσει παγκόσμια αναγνώριση για τις ερμηνείες του «Inspector Javert» στην παραγωγή του Sir Cameron Mackintosh «Les Misérables» καθώς και του Phantom στου ομώνυμο έργο του Andrew Lloyd Webber.
Μαζί του θα είναι οι καλλιτέχνες και συνεργάτες του από το West End, Olivia Brereton από το Les Misérables, Lauren Byrne από τη Matilda, George Maddison από τους Heathers και η Holly-Anne Hull γνωστή από την ερμηνεία ως Κριστίν στο Phantom of the Opera, Σας περιμένουμε στο “West End & Beyond in Concert”
Το κοινό θα ζήσει μια αξέχαστη βραδιά γεμάτη αξέχαστες ερμηνείες, καθιστώντας το ένα πολιτιστικό γεγονός που δεν πρέπει να χάσετε.
ΤΙΜΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ
Α: ΠΛΑΤΕΙΑ: €55 – €50 – €45 – €40
Β: ΕΞΩΣΤΗΣ: €35 – €30
Γ:Παιδικό εισιτήριο μέχρι 12 ετών: €25 – €20
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Πρωταγωνιστές από το The Phantom of the Opera του Andrew Lloyd Webber με επιλογές από HIT MUSICALS
ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ
Επίσημα σημεία πώλησης εισιτηρίων της εκδήλωσης είναι τα παρακάτω:
www.ticketmaster.cy
Καταστήματα ACS Courier
Ταμείο Παττιχείου Θεάτρου, Λεμεσός
Πληροφορίες άρθρου από το Τicketmaster.cy
Ο Νίκος Πορτοκάλογλου, κατεβαίνει ξανά στο νησί μας σε λίγες μέρες για να μας τραγουδήσει τις μεγαλύτερές του επιτυχίες. Στο ρεπερτόριό του και με ιδιαίτερη
Δεκαπέντε χρόνια συνεχούς παρουσίας στα γαστρονομικά δρώμενα του τόπου, γιορτάζει η ταβέρνα Παλιομούχταρος και το πανηγυρίζει δεόντως. Την Τετάρτη 7 Αυγούστου ο σεφ της βραβευμένης
Τρέχουμε όλοι να πάμε δεξιά κι αριστερά διακοπές εκτός Κύπρου – και καλά κάνουμε δηλαδή- και ερχόμενοι πίσω, πολλοί πυροβολούμε τον τόπο μας, ότι τάχα
Η καλοκαιρινή παραγωγή του ΘΟΚ «Φοίνισσες» του Ευριπίδη, σε σκηνοθεσία Μαγδαλένας Ζήρα συνεχίζει με μεγάλη επιτυχία την περιοδεία της με τρεις τελευταίους σταθμούς, την Πάφο
Φρεσκο-αλιευμένο κυπριακό τονάκι και καρπούζι, ντόπιο και ζουμερό, σε μια συνταγή που θα κάνει θραύση. Απλά ακολούθησε τις οδηγίες της chef de partie του εστιατορίου