![](https://fineanddine.com.cy/wp-content/uploads/2024/07/Νίκος-Πορτοκάλογλου-copy-300x142.jpg)
Η ομάδα της Fine & Dine, σας εύχεται ό,τι πιο όμορφο για το 2024. Καλή χρονιά να έχετε, με Υγεία, Αγάπη και πολλές Χαρές. Μπείτε στη νέα χρονιά με το δεξί, δυναμικά και θαρραλέα, κυνηγήστε τα όνειρά σας, κάντε τα οράματά σας πράξη και ζήστε την κάθε στιγμή, με ευγνωμοσύνη.
2024 ευχαριστώ και άλλα τόσα σε εσάς τους αναγνώστες και ακόλουθούς μας, για τη συνεχή σας στήριξη, αγάπη και διαδραστική σχέση που έχουμε μαζί αναπτύξει. Ένα έχουμε να υποσχεθούμε.
Η συνέχεια θα είναι ακόμη πιο όμορφη, με περισσότερες παρουσιάσεις εστιατοριών και ξενοδοχείων σε Κύπρο, αλλά και παγκόσμια, ενημερώσεις για καλλιτεχνικά δρώμενα και συνεντεύξεις με ανθρώπους που δημιουργούν, οραματίζονται και αγαπούν αυτό που κάνουν.
Καλή χρονιά να έχουμε.
Η ομάδα της Fine & Dine
Ο Νίκος Πορτοκάλογλου, κατεβαίνει ξανά στο νησί μας σε λίγες μέρες για να μας τραγουδήσει τις μεγαλύτερές του επιτυχίες. Στο ρεπερτόριό του και με ιδιαίτερη
Δεκαπέντε χρόνια συνεχούς παρουσίας στα γαστρονομικά δρώμενα του τόπου, γιορτάζει η ταβέρνα Παλιομούχταρος και το πανηγυρίζει δεόντως. Την Τετάρτη 7 Αυγούστου ο σεφ της βραβευμένης
Τρέχουμε όλοι να πάμε δεξιά κι αριστερά διακοπές εκτός Κύπρου – και καλά κάνουμε δηλαδή- και ερχόμενοι πίσω, πολλοί πυροβολούμε τον τόπο μας, ότι τάχα
Η καλοκαιρινή παραγωγή του ΘΟΚ «Φοίνισσες» του Ευριπίδη, σε σκηνοθεσία Μαγδαλένας Ζήρα συνεχίζει με μεγάλη επιτυχία την περιοδεία της με τρεις τελευταίους σταθμούς, την Πάφο
Φρεσκο-αλιευμένο κυπριακό τονάκι και καρπούζι, ντόπιο και ζουμερό, σε μια συνταγή που θα κάνει θραύση. Απλά ακολούθησε τις οδηγίες της chef de partie του εστιατορίου