![](https://fineanddine.com.cy/wp-content/uploads/2024/07/Νίκος-Πορτοκάλογλου-copy-300x142.jpg)
Το ολοκαίνουριο εστιατορικό διαμάντι στον Πρωταρά ακούει στο όνομα Chia All Day Bar Restaurant και σε ενημερώνω ότι είναι κάτι περισσότερο από ένα απλό εστιατόριο. Πρόκειται για μία μοναδική λευκή όαση με καταπράσινο τοπίο ακριβώς μπροστά από το ξενοδοχείο Sunrise Pearl στην καρδιά του Πρωταρά και προσφέρει μια εμπειρία σχεδιασμένη για να καλύπτει κάθε ουρανίσκο και προτίμηση, οποιαδήποτε στιγμή της ημέρας συνδυάζοντας την άψογη εξυπηρέτηση.
Ξεκινήστε τη μέρα σας με έναν απολαυστικό συνδυασμό για brunch με αγαπημένα πιάτα αυγών ή απολαύστε υγιεινές σαλάτες και σνακ για μεσημεριανό.
Το βράδυ απολαύστε μακαρονάδες ή σνίτσελ. Υπάρχει κάτι για όλους στο Chia, από πλούσιο και υγιεινό πρωινό μέχρι τα πιο χορταστικά πιάτα για βράδυ, με αρκετές επιλογές για βίγκαν και χορτοφαγικές επιλογές!
Ο αμφιθεατρικός σχεδιασμός του επικεντρώνεται σε ένα εντυπωσιακό κυκλικό μπαρ που προσφέρει τόσο ατμόσφαιρα, όσο και άνεση, με μια μεγάλη ποικιλία από δροσιστικά κοκτέιλ, μπύρες, κρασιά και ναργιλέ.
Σχετικά με το Chia All Day Restaurant
Ώρες λειτουργίας: 10:00 – 01:00, καθημερινά
Τοποθεσία: Ακριβώς έξω από το ξενοδοχείο Sunrise Pearl Hotel, στην κεντρική λεωφόρο ξενοδοχείων του Πρωταρά
Ο Νίκος Πορτοκάλογλου, κατεβαίνει ξανά στο νησί μας σε λίγες μέρες για να μας τραγουδήσει τις μεγαλύτερές του επιτυχίες. Στο ρεπερτόριό του και με ιδιαίτερη
Δεκαπέντε χρόνια συνεχούς παρουσίας στα γαστρονομικά δρώμενα του τόπου, γιορτάζει η ταβέρνα Παλιομούχταρος και το πανηγυρίζει δεόντως. Την Τετάρτη 7 Αυγούστου ο σεφ της βραβευμένης
Τρέχουμε όλοι να πάμε δεξιά κι αριστερά διακοπές εκτός Κύπρου – και καλά κάνουμε δηλαδή- και ερχόμενοι πίσω, πολλοί πυροβολούμε τον τόπο μας, ότι τάχα
Η καλοκαιρινή παραγωγή του ΘΟΚ «Φοίνισσες» του Ευριπίδη, σε σκηνοθεσία Μαγδαλένας Ζήρα συνεχίζει με μεγάλη επιτυχία την περιοδεία της με τρεις τελευταίους σταθμούς, την Πάφο
Φρεσκο-αλιευμένο κυπριακό τονάκι και καρπούζι, ντόπιο και ζουμερό, σε μια συνταγή που θα κάνει θραύση. Απλά ακολούθησε τις οδηγίες της chef de partie του εστιατορίου